☰ Kategorie
Klub
sportowy
ul. Lwowska 17
33-300 Nowy Sącz
8 listopada, 2016 1:27 pm Opublikowany przez

4 Medale – ALMMA 120 Rzeszów

Zawodnicy Dexters Team podbijają Mistrzostwa Podkarpacia w MMA – ALMMA 120 Rzeszów.
Podsumowując, fajterzy stoczyli 16 pojedynków zdobywając 4 medale !!!


Sobotniego popołudnia nie do zatrzymania był Mateusz Kuchta który rywalizował w kategorii do 77kg. Mateusz stoczył 3 pojedynki dominując swoich rywali i bezprecedensowo zdobywając Złoty Medal ! 🙂 Również w tej kategorii wystartował Przemek Drzyzga który debiutował w oktagonie! Pierwszy swój pojedynek wygrał przeważając nad rywalem w każdej płaszczyźnie walki. W drugim pojedynku stoczył prawdziwy bój na pięści, wymieniając cios za cios ze swoim oponentem. Walka była bardzo wyrównana, ale ostatecznie sędziowie orzekli zwycięstwo przeciwnika. Przemek skończył turniej na 4 miejscu.

 

Jarek Tokarczyk walczący w kategorii do 70 kg stoczył dwie walki wracając z Rzeszowa ze złotym medalem i szybkim poddaniem rywala przez trójkąt nogami 🙂

 

W oktagonie również zaprezentowali się nasi Juniorzy którzy walczyli  w kategorii do 70kg. Kamil Bober debiutował na zawodach. Wygrał dwie walki , jedną przez pięknie dopiętą „balache” z gardy a drugą przez decyzję. Maciej Mach zwyciężył dwie walki przez techniki kończące : dźwignia prosta na staw łokciowy i duszenie trójkątne nogami 🙂 Walki tego dnia zostały tak rozlosowane że nasi zawodnicy musieli stoczyć bratobójczy pojedynek który rozwiązali przez kamień, papier i nożyce 😉 W ostatecznym rozrachunku Kamil zdobył Srebrny medal a Maciek Brązowy krążek!

 

Gratulacje zawodnikom zdobytych medali, włożonego serca w przygotowania, dążenia do celu i ciężką prace na treningach, która przynosi owocne plony !!!
Podziękowania dla właścicieli firm które wspierają nasz klub oraz dają możliwość rozwoju!

 

Marcin Golonka Renata Golonka http://remar.company/
Robert Kogut www.kursport.pl
Piotr Prusak www.rehpit.pl

 

Klasyfikacja generalna
1. Spartakus Rzeszów 6 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
2. Dexters Team Nowy Sącz 2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
3. GRACIE BARRA RZESZÓW 0 x złoto – 4 x srebro – 2 x brąz
4. Club MMA Przemyśl 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz

 
mateusz-kuchtajarek-tokarczyk kamil-bober-maciej-mach

< Wróć