☰ Kategorie
Klub
sportowy
ul. Lwowska 17
33-300 Nowy Sącz
26 października, 2017 2:41 pm Opublikowany przez

Mistrzostwa Małopolski w MMA!

W sobotę 21 października w niedalekim Borzęcinie k/ Brzeska odbyły się Mistrzostwa Małopolski w MMA. Zawody zostały zorganizowane przez Polską Amatorską Ligę MMA największą federację mieszanych sztuk walki w Europie.

 

 

Igor Czernik wywalczył Mistrzostwo Małopolski dominując kategorię wagową 77kg senior. Stoczył dwa pojedynki w których zdominował swoich przeciwników zarówno w walce na pieści jak i grze zapaśniczo-parterowej.

 

 

Również w kategorii 77kg walczył Maciej Mach który wrócił z brązowym medalem. Mach przegrał pojedynek półfinałowy. W walce o trzecie miejsce stoczył zacięty pojedynek w którym po regulaminowym czasie walki, sędziowie ogłosili dogrywkę. Maciej w dogrywce poddał swojego rywala dźwignią na staw łokciowy nie pozostawiając wątpliwości kto był lepszy w tym pojedynku 🙂

 
W klatce również pojawił się Krystian Kociołek który w nie miał rywali w swojej kategorii wagowej 66kg senior. Postanowił wystartować w wadze do 70kg. Krystian wrócił z brązowym medalem po dwóch zaciętych pojedynkach. W Borzęcinie debiutował Marcin Grzymek który musiał tego dnia uznać wyższość rywala. Liczymy na kolejne jego stary.

 

Gratulację dla zawodników za mocną postawę i dobre walki. Czekamy na kolejne pojedynki które już nie niedługo 🙂

< Wróć