☰ Kategorie
Klub
sportowy
ul. Lwowska 17
33-300 Nowy Sącz
3 kwietnia, 2016 5:03 pm Opublikowany przez

Puchar Polski MMA Real Pharm Warszawa – Relacja

Na podbój Warszawy zawitały drużyny z całej polski oraz kilka mocnych klubów ze stolicy!

Dexters Team reprezentowało 4 fajterów którzy wywalczyli 2 medale!


Maciej Mach
był tego dnia w doskonałej dyspozycji która zaowocowała zdobyciem Pucharu Polski w kategorii Junior 70 kg. Maciek stoczył 3 pojedynki. W pierwszej walce zdominował całkowicie przeciwnika w każdej płaszczyźnie walki. Celnie trafiał w stójce, czyste obalenie i pełna dominacja walki w parterze, gong uratował rywala przed poddaniem. Wygrana przez decyzję!

Drugi pojedynek był szybką robotą! 😀 Maciej trafia w stójce, zamroczony przeciwnik nurkuje po obalenie. Nasz zawodnik w kontrze zapina duszenie trójkątne z którego wyciąga ciasną „balaszkę” podanie w 1-ej minucie walki i mamy finał.

Z racji rangi turniej finały odbywały się na dystansie 2 rund po 4 minuty. Pierwsza runda była batalią w stójce w której żaden z zawodników nie przeważał. Pod koniec przeciwnik poszedł po obalenie które Maciej skontrował gilotyną, lecz zabrakło czasu na wykończenie. Początek drugiej rundy to ciągłe wymiany na pięści, Mach w tempo obala przeciwnika i kontroluje już do końca pojedynku walkę w parterze, zdobywając zasłużony złoty medal!

Drugi medal dla naszego klubu wywalczył Grzegorz Szozda. Grzesiek wystartował w formule Full Contact i zdobył brązowy medal. Stoczył wyrównany pojedynek. Bardzo mocne wymianyw stójce, ciężka praca w parterze, gdzie przeciwnik próbował 'wyciągnąć’ kimurę. Grzesiek mimo ciasno zapiętej techniki nie odklepał i wyszedł z opresji, zdobywając dominującą pozycję. Niestety kontuzja, której się nabawił w pierwszej walce broniąc poddania, wyeliminowała go z turnieju. Niedosyt pozostał, ale wracamy z medalem.

W pucharze Polski wystartowali również Paweł Bielic i Krystian Kociołek, lecz tego dnia musieli uznać wyższość rywali. Ich występy nie poszły na marne bo nowych doświadczeń nigdy za wiele! Przede wszystkim gratulację dla zawodników za mocne walki, dążenie do celu i ciężką prace na treningach, która przynosi owocne plony !!!


Dziękujemy naszym Partnerom za ciągłe wsparcie i pomoc w realizacji wyjazdów


www.remar.company

www.kursport.pl
www.rehpit.pl
www.ferros.pl
www.fitup.in
www.renzdrowiej.pl

< Wróć