☰ Kategorie
Klub
sportowy
ul. Lwowska 17
33-300 Nowy Sącz
21 marca, 2018 9:49 am Opublikowany przez

Puchar Śląska – ALMMA 144 – Wyniki

Kolejne sukcesy Zawodników Dexters Team

 

W ubiegłą niedzielę Dextersi wywalczyli 3 medale na Pucharze Śląska, Amatorskiej Ligi MMA – ALMMA 144 Świętochłowice

 

Złoty krążek zdobył Maciej Mach Startując w kategorii 77 kg senior. Stoczył 3 pojedynki. Pierwszy pojedynek wygrał przed czasem przez duszenie zza pleców.

 

W walce półfinałowej zdominował całkowicie swojego przeciwnika, obalając go kilkukrotnie i kontrolując w parterze, co zaskutkowało wygraną na punkty. Finał był bardzo wyrównanym starciem i sędziowie zdecydowali o dogrywce. W doliczonym czasie walki, Maciek skutecznie wybronił obalenie przeciwnika, zdobył dominującą pozycje i poddał rywala duszeniem, nie pozostawiając decyzji sędziom.

 

 

Igor Czernik wywalczył brązowy medal po trzech walkach.
Czernik w pierwszym starciu nie dał się rozwinąć zawodnikowi z miejscowego klubu, narzucając swój styl walki. Przełożyło się to na wygraną przez jednogłośną decyzję sędziów. W półfinale po wielopłaszczyznowej batalii zdecydowano o dogrywce. Po 2-minutowej dogrywce i krótkiej dyskusji jury zdecydowało o zwycięstwie przeciwnika. W walce o brązowy medal Igor w ekspresowym tempie poddał rywala duszeniem trójkątnym rękami nie pozostawiając decyzji w rękach sędziów.

 

 

Klaudia Cichoń ze Śląska wróciła ze srebrnym medalem. Zawody rozpoczęła od konfrontacji z zawodniczką Halny Nowy Sącz. Walka miała wiele zwrotów akcji i sędziowie zadecydowali o dogrywce. W doliczonym czasie pojedynku Klaudia pokazała sędziom, że to jej ręka powinna powędrować
w górę W walce finałowej przegrała z zawodniczką Octagon Rybnik.

 

 

Na zawodach również wystartował Krystian Kociołek, lecz tego dnia musiał w pierwszej walce uznać wyższość rywala.

 

 

Gratulujemy zawodnikom kolejnego sukcesu! Już za 3 tygodnie kolejne pojedynki

 

 

Dziękujemy naszym partnerom, firmie Kursport Baseny – Sauny – SPA oraz restauracji DONER KING za ciągłe wsparcie i pomoc w realizacji wyjazdu🤗👍

< Wróć