☰ Kategorie
Klub
sportowy
ul. Lwowska 17
33-300 Nowy Sącz
30 sierpnia, 2017 4:35 pm Opublikowany przez

Zajęcia sportowe dla dzieci – nowy nabór!

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci na zajęcia sportowe. Oferujemy świetną zabawę, poprawę sprawności ogólnej oraz naukę ciekawych i atrakcyjnych umiejętności ruchowych, tak aby każdy mógł czerpać przyjemność z uczęszczania na zajęcia w naszym klubie. Zapisać można się od dziś aż do końca września, jednak im wcześniej tym lepie.

 

W ofercie posiadamy trzy rodzaje zajęć dla dzieci i młodzieży
z uwagi na zainteresowania oraz wiek.

 

1) Sprawny Maluch 5-7 lat – zajęcia są adresowane do wszystkich maluchów poszukujących „sportowych” wyzwań i wrażeń, które będzą dostarczane za pomocą przeróżnych form zabawowych, przez co dzieci nabiorą sprawności i pewności siebie. Dodatkowo zajęcia wzbogacone są o podstawowe elementy gimnastyczne, co stanowi o wysokiej atrakcyjności zajęć.

 

2) Mały Gimnastyk 8 -13 lat- zajęcia dedykowane są dla wszystkich dzieci które chcą czerpać przyjemność z nauki podstawowych elementów gimnastycznych takich jak, stanie na głowie, stanie na rękach, „gwiazdy” różnorodne piramidy gimnastyczne, przewroty, przerzuty, szpagaty itp., oraz z ćwiczeń i różnorodnych form zabawowych podnoszących sprawność ogólną a także sprzyjających profilaktyce wad postaw.

 

3) Kickboxer od 12 lat zwyż- zajęcia stworzone z myślą o młodzieży, która świadomie pragnie zdobywać umiejętności z zakresu sztuk walki, oraz powoli kształtować swój charakter i sylwetkę. Naukę w tej grupie cechuje staranna praca nad aspektami technicznymi, i wdrażanie do dyscypliny, w trosce o jak największe bezpieczeństwo i komfort ćwiczących.

 

Wybierając nas, wybierasz dobrze!
Posiadamy :
-w pełni wyposażoną salę do treningów na której możemy bezpiecznie prowadzić zajęcia z naszej oferty.
– wykwalifikowaną kadrę instruktorska, stale podnoszącą swoje kwalifikacje i kompetencje, która zapewnia : bezpieczeństwo, indywidualne podejście, przyjazną atmosferę na zajęciach, oraz niekończące się pomysły podnoszenia atrakcyjności zajęć,
– podział na rozsądnie dobrane grupy wiekowe
– świetną lokalizacje w centrum miasta
– stosunkowo małe grupy ćwiczebne (max 12-14os) co wpływa na bezpieczeństwo oraz sprzyja szybszemu rozwojowi umiejętności i sprawności dzieci.
– atrakcyjne ceny !

< Wróć